Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

BLUEDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wiejska 65/ lokal 5 Białystok

Mapa

577 462...

577 462 562

Chcesz sprzedać nieruchomość?

21

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia BLUEDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Filtruj

1 350 000 zł202 m² 6 683,17 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w miejscowości Dobrzyniewo - tylko ok. 10 km od Białegostoku! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą...

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł58,40 m² 8 030,82 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego przy ul. Lewandowskiego w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na 2...

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł100,44 m² 13 440,86 zł/m²

Julia Mieczkowska

Julia Mieczkowska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu położonego przy ul. Kraszewskiego w Białystok. To komfortowa i przestronna...

Szczegóły ogłoszenia

16 585 zł921,40 m² 18 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu nieruchomości produkcyjno-magazynowej zlokalizowanej w Wasilkowie, na terenie kompleksu obiektów...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł106 m² 6 792,45 zł/m²

Karolina Gierasimiuk

Karolina Gierasimiuk

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106 m2, usytuowany na działce o wielkości 270 m2, wybudowany w grudniu...

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 124 m² 40,02 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

-Działka położona w Sokółce na obszarze przemysłowym.-Posiada powierzchnię 2124 m2-Numer geodezyjny - 58/3-Na terenie obowiązuje MPZP który...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł77,90 m² 8 973,04 zł/m²

Karolina Gierasimiuk

Karolina Gierasimiuk

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 77,9 m2, położone na 3. piętrze w bloku z 1996 roku. Budynek znajduje się na zadbanym, zielonym osiedlu...

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł780 m² 3 525,64 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż doskonale zlokalizowaną nieruchomość inwestycyjną w miejscowości Orla, składającą się z dwóch budynków, idealnie...

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł71,20 m² 15 308,99 zł/m²

Karolina Gierasimiuk

Karolina Gierasimiuk

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 71,2 m2, usytuowanego na 8 piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł2 129 m² 159,23 zł/m²

Mateusz Milewski

Mateusz Milewski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej, gotowej działki pod budowę wymarzonego domu - w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Ta...

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł60,23 m² 2 656,48 zł/m²

Mateusz Milewski

Mateusz Milewski

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię cisza, zapach lasu i przestrzeń, której na co dzień tak brakuje. Dom, w którym możesz stworzyć...

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł58,60 m² 4 590,44 zł/m²

Mateusz Milewski

Mateusz Milewski

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:527 m²

Są miejsca, w których od pierwszej chwili czujesz spokój. Gdzie poranki zaczynają się ciszą, a wieczory kończą bez pośpiechu. Ta...

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł792 m² 970,96 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 792 m2, położona w doskonałej lokalizacji - bezpośrednio przy ulicy Dojnowskiej....

Szczegóły ogłoszenia

1 890 zł49 m² 44,90 zł/m²

Karolina Gierasimiuk

Karolina Gierasimiuk

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe 50-metrowe mieszkanie położone w sercu Białegostoku przy ulicy Lipowej. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł81 m² 6 901,23 zł/m²

Karolina Gierasimiuk

Karolina Gierasimiuk

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu - prywatność, zieleń i przestrzeń! Na sprzedaż wyjątkowe, własnościowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnym,...

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł5 391 m² 148,40 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 5931 m2, zlokalizowaną w miejscowości Milejczyce, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka...

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł500 m² 118 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Stelmachowo. Działka oferuje wyjątkowe możliwości do zamieszkania w spokojnej okolicy,...

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł50,17 m² 8 271,88 zł/m²

Mateusz Milewski

Mateusz Milewski

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Jeśli szukasz mieszkania w centrum, ale cenisz sobie spokój i ciszę - ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie w kameralnym bloku...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

33 000 zł12 m² 2 750 zł/m²

Karolina Gierasimiuk

Karolina Gierasimiuk

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:12 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży miejsca postojowego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Al. Solidarności 13...

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł98,50 m² 12 081,22 zł/m²

Karolina Gierasimiuk

Karolina Gierasimiuk

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 98,5 m2, położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Sienkiewicza w samym sercu...

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dzikie,podlaskie

1 000 zł500 m² 2 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do wynajęcia plac przeznaczony na postój tir-ów i pojazdów ciężarowych, położony w miejscowości Dzikie, tuż przy drodze...

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł240 m² 2 037,50 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferta bez prowizji biura nieruchomości - kup bez prowizji Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej dwoma...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł103,70 m² 7 704,92 zł/m²

Karolina Gierasimiuk

Karolina Gierasimiuk

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jedyny w swoim rodzaju lokal użytkowy o powierzchni 103,7 m2, położony na parterze budynku, w jednej z najlepszych lokalizacji...

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł500 m² 1 038 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni całkowitej ok. 500 m2, posadowiony na działce o powierzchni 970 m2, zlokalizowany w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

4 138 000 zł59 115 m² 70 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są dwie sąsiadujące ze sobą działki o numerach geodezyjnych 121/1 oraz 121/2, położone w gminie Kołaki Kościelne, obręb...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup bez prowizji Przedstawiamy Państwu wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na parterze przy ul. Pułkowej...

Szczegóły ogłoszenia

318 500 zł910 m² 350 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zamieszkaj w otoczeniu natury, zaledwie 3 km od Białegostoku! To idealna propozycja dla osób ceniących sobie spokój i szybki dojazd do miasta....

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,50 m² 7 752,07 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup bez prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego na cichym i spokojnym osiedlu Białostoczek przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

47,05 zł/m²170 m² 7 999 zł

Karolina Gierasimiuk

Karolina Gierasimiuk

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z przyjemnością przedstawiam w naszej ofercie do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 170 m2. Zlokalizowany na parterze...

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł190 m² 4 526,32 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:805 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego domu jednorodzinnego położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - na...

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł1 025 m² 548,29 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Osowicze, zaledwie 2 km od granic Białegostoku. Dojazd do...

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł62,40 m² 9 615,38 zł/m²

Karolina Gierasimiuk

Karolina Gierasimiuk

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone Białegostoku, na osiedlu bojary. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku....

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,40 m² 12 637,13 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu przestronny apartament o powierzchni 47,40 m2, usytuowany na 5 piętrze nowoczesnego i prestiżowego apartamentowca przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł1 603 m² 2 058,02 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy działkę usługową o powierzchni 1603 m2, położoną w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji bezpośrednio...

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł4 003 m² 339,50 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Osowicze, zaledwie 5 minut jazdy od Białegostoku. To ostatnia...

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 613 m² 73,78 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1612 m2, położoną w malowniczej miejscowości Milejczyce. Nieruchomość o regularnych wymiarach,...

Szczegóły ogłoszenia

144 400 zł1 217 m² 118,65 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja - idealne miejsce pod wymarzony dom Biuro Bluedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 7 ostatnich działek budowlanych...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

Karolina Gierasimiuk

Karolina Gierasimiuk

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:922 m²

Oferujemy państwu niezwykle atrakcyjną ofertę - dwa domy wolnostojące w stanie surowym otwartym w cenie 599 000 zł każdy. Nieruchomości...

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł1 188 m² 299,66 zł/m²

Piotr Szarkowski

Piotr Szarkowski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt